sobota, 26 marca 2011

Rozpuść kamienie nerkowe.

Krystalizacja Tworzenie się kamieni moczowych podlega powszechnie znanym zasadom fizyki i chemii. Najpierw powstaje jądro krystalizacji, wokół którego stopniowo nawarstwiają się kolejne osady. Procesem odwrotnym jest rozpuszczanie kryształów i zmniejszanie się kamienia. Cystone powoduje proces rozpuszczania kryształów.„ Dlaczego tylko niektórzy ludzie nie mają problemów z uciążliwym bólem nerek, kamicą i atakami kolki nerkowej ” 

Kilka osób z mojego otoczenia nie mogło uwierzyć, że kupiłam Cystone. Śmiały się, że marzyło mi się życie bez bólu nerek i pieczenia cewki moczowej, bez problemów z układem moczowym, po tych wszystkich nieudanych terapiach, tabletkach przeciwzapalnych, rozkurczowych i przeciwbólowych. Po zastosowaniu tych wszystkich reklamowanych w telewizji syntetycznych ekstraktów i proszków, które nie dość, że nie dały żadnych trwałych rezultatów, to jeszcze doprowadziły do jeszcze większych problemów z nerkami, żołądkiem i wątrobą.
Ja jednak uważałam, że to nie była zła decyzja. Dokładnie przeczytałam opis produktu, wyniki badań naukowych i opinie prawdziwych klientów podpisane imieniem i nazwiskiem. Dokładnie przestudiowałam całą zawartość strony i doszłam do wniosku, że jest to dokładnie taki produkt, którego mi najbardziej potrzeba.
Ostatecznie przekonał mnie fakt, że to o czym piszą na tej stronie brzmi logicznie: ponieważ żyję z ciągłym bólem nerek, bólami w cewce moczowej, wiecznie boli mnie i piecze podczas oddawania moczu, cierpię na nawracające zapalenia dróg moczowych i pęcherza moczowego, mam obrzęki wokół oczu, rąk, stóp i kostek i nie mam czasu aby odpowiednio dbać o zdrowie. W mojej diecie z całą pewnością brakowało składników zawartych w Cystone. W moim organizmie była zaburzona równowaga, co objawiało się zaburzeniami oddawania moczu, bólami w okolicy lędźwiowej, krwiomoczem, obrzękami i równie często bezmoczem.
Dzisiaj już nikt się nie śmieje. Prawdę mówiąc wszyscy zdębieli, gdy pozbyłam się bólów nerek i problemów z układem moczowym. Zaskoczyło ich, że jestem uśmiechnięta wypoczęta i nie mam żadnych bólów. Zobaczyli jak mała, ale bardzo inteligentna zmiana w diecie wpłynęła na moje zdrowie i dobre samopoczucie.”

Stosujesz Cystone a zyskujesz dużo więcej

Stosujesz Cystone, więc panujesz nad swoim zdrowiem i co za tym idzie - kamicą i infekcjami dróg moczowych i chorobami nerek. Panujesz nad równowagą swojego organizmu. Tekst ten kieruję do wszystkich, którzy chcą być zdrowi, lecz brakuje im czasu, aby odpowiednio planować i komponować swoją dietę. Kieruję go do tych, którzy podejmują racjonalne decyzje i rozumieją, że stan ich zdrowia w dużej mierze zależy od jakości stosowanych ziół oraz suplementów diety.

Masz kamienie w nerkach - czy wiesz co Ci grozi?

Ostatnie badania wykazały, że zarówno w USA, jak i na całym świecie wzrasta częstość występowania kamieni nerkowych.
Wytrącanie się kamieni zachodzi wówczas, gdy stężenie związków wchodzących w ich skład przekracza próg rozpuszczalności w organizmie.
Powiększanie się kamieni może mieć bardzo groźne konsekwencje, takie jak całkowita niedrożność dróg moczowych, czy zniszczenie miąższu nerkowego. Kamica może przebiegać zarówno z ostrymi objawami - kolka nerkowa, parcie na pęcherz i krwiomocz - jak i bezobjawowo. Ten drugi przypadek ma miejsce wtedy, gdy kamień jest obły i nie zatyka dróg moczowych.
Jeśli nie masz problemów z nerkami i drogami moczowymi. Jeśli nie szukasz wiedzy na temat tego:
 • jak pozbyć się kamicy nerkowej,
 • jak zapomnieć o bólach w okolicy lędźwiowej, spojenia łonowego, cewce moczowej i podczas oddawania moczu,
 • jak pozbyć się nawracających infekcji układu moczowego,
 • jak raz na zawsze zlikwidować krwiomocz i nietrzymanie moczu,
 • co zrobić, aby pozbyć się zaburzeń w oddawaniu moczu,
 • jak pozbyć się moczenia dziennego i nocnego,
 • jak zapanować nad ciągłym parciem na mocz,
 • co zrobić, aby zapomnieć o słabym czy przerywanym strumieniem moczu,
 • jak pozbyć się uczucia pełności w pęcherzu moczowym,
 • co zrobić, aby zlikwidować obrzęki wokół oczu, rąk, stóp i kostek,
 • jak opanować skąpomocz, wielomocz i częstomocz,
 • jak minimalnym nakładem mieć dobre samopoczucie i zdrowie.
Jeśli ta wiedza Cię nie interesuje, to nie czytaj dalej. Nie zainteresuje Cię praktyczna wiedza jak wprowadzić inteligentne zmiany w diecie i cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Tylko wyobraź sobie

„Stajesz przed lustrem - roześmiana twarz. Nie możesz się nadziwić. To jest twarz zdrowego i wypoczętego człowieka. Koniec z kamicą nerkową, chorobami nerek i ciągłymi zapaleniami dróg moczowych i pęcherza moczowego. Skończyły się napady kolki nerkowej i wieczne oddawanie moczu. W końcu nie boli Cię w okolicy lędźwiowej, łonowej i cewce moczowej. Nie piecze i nie boli podczas oddawania moczu. Oddychasz lekko i zdrowo.
...........
Rano budzisz się wyspana, wypoczęta, przeciągasz się i chętnie wstajesz z łóżka. Pierwszy raz od wielu miesięcy wyspałaś się jak niemowlę. Skończyły się problemy z oddawaniem moczu i kolką nerkową. Co lepsze, w nocy nie obudziło Cię okropne parcie na pęcherz moczowy. Przespałaś całą noc i wypoczęta, pełna energii idziesz do pracy. Już zapomniałaś czym są problemy z nerkami.
...........
Słyszysz komentarze znajomych, mnóstwo komentarzy, jak echo w studni: Jak ona ładnie wygląda! Jest taka spokojna i wyciszona, nie ma już tych okropnych napadów kolki nerkowej! Jak ona to zrobiła, wyleczyła nerki w 2 miesiące? Zdrowieje w oczach! Co to za kosztowna metoda?
...........
Ty uśmiechasz się i dalej robisz swoje. Może kiedyś zdradzisz im sekret, tylko tym, których lubisz najbardziej :) Wiesz, że to Cystone - skuteczny preparat o naukowo udowodnionym działaniu. Stosujesz go 2 razy dziennie i znika kamica nerkowa, infekcje dróg moczowych i pęcherza moczowego, a tym samym napady kolki nerkowej, częstomocz i obrzęki. Mija niepokój i trwożliwe oczekiwanie spowodowane kolejnym napadem kolki nerkowej, a także wieczne rozdrażnienie ciągłym bolesnym oddawaniem oczu. Bez stresu i wysiłku nawracające infekcje układu moczowego odchodzą w zapomnienie. Żadnych syntetycznych tabletek, czy przeciwbólowych, rozkurczowych i przeciwzapalnych leków, które działały chwilowo, ale nie dawały trwałej poprawy. Żadnych wymyślnych diet, których po prostu nie umiesz stosować.
...........
Dodatkowo powraca prawidłowe pH moczu, co zapobiega tworzeniu kamieni w drogach moczowych oraz uśmierza ból i pieczenie towarzyszące oddawaniu moczu, które są związane z kamieniami oraz z infekcjami w układzie moczowym.
...........
Otwórz oczy. Koniec marzeń? Nie! To nie muszą być marzenia. To jest zwykła rzeczywistość osób, które stosują nasz Cystone, rzeczywistość poparta wieloletnimi badaniami naukowymi i klinicznymi. Ta rzeczywistość może być również Twoim udziałem. ”
Opuść tę stronę, jeśli...
Jeśli jesteś całkowicie zadowolony
 • ze swojego układu moczowego,
 • z pracy nerek,
 • ogólnie ze swojego zdrowia i samopoczucia,
... to równie dobrze możesz w tym momencie opuścić tę stronę. Wprowadzenie inteligentnych zmian w diecie, które pozwolą Ci niewielkim wysiłkiem dokonać wielkich pozytywnych zmian w Twoim zdrowiu i samopoczuciu już Ci nie pomoże, skoro osiągnąłeś pełnię zdrowia.
Jeśli jednak chciałbyś odkryć i bez problemu wprowadzić nieprzyzwoicie skuteczną i prostą zmianę w diecie. Jeśli chciałbyś zastosować suplementy, które działają tak niesamowicie skutecznie, że będziesz mógł śmiać się z „kamicy nerkowej i infekcji układu moczowego”, przeczytaj następny akapit..

Czy wiesz że:

Zakażenia układu moczowego można podzielić na:
 • zapalenia dolnych dróg moczowych
 • bakteriurię bezobjawową,
 • ostre nie powikłane odmiedniczkowe zapalenie nerek,
 • powikłane zakażenia układu moczowego.
Powyższy podział uwzględnia pełny obraz kliniczny zakażenia. Zwraca także uwagę na konieczność zastosowania skojarzonego leczenia (farmakologicznego i operacyjnego), które w przypadkach powikłanych wymaga ścisłej współpracy nefrologa, urologa i ginekologa.
Nie wszyscy wiedzą, że wiele chorób nerek przebiega niemal bezobjawowo lub na początku bez wyraźnych dolegliwości. Niezwykle często dopiero ostry ból, gorączka oraz duże zmiany w moczu dają znać, że w układzie moczowym pojawił się stan zapalny.
Kiedyś uważano, za kluczową przyczynę rozwoju zakażeń - właściwości bakterii, a w szczególności ich uropatogenność (powinowactwo do układu moczowego), zjadliwość oraz zdolność adhezji (przyczepiania się do nabłonka dróg moczowych dzięki posiadanym rzęskom).
Współcześnie szczególną rolę przypisuje się ustrojowi gospodarza. Przed zakażeniem chronią specjalne właściwości nabłonka dróg moczowych, swobodny odpływ moczu warunkujący stałe wydalanie bakterii, jego kwaśny odczyn, obecność przeciwciał, przeciwbakteryjne działanie wydzieliny gruczołu krokowego oraz brak zmian patologicznych w obrębie układu moczowego (złogów, przewężeń, wstecznych odpływów pęcherzowo - moczowodowo - nerkowych, przerostu gruczołu krokowego itp.).
Niezbędna jest ścisła współpraca pacjenta z lekarzem prowadzącym gdyż pozwala ona zwykle na szybkie opanowanie ostrych objawów zakażenia, uniknięcie nawrotów i ciężkich powikłań, które mogą być przyczyną nieodwracalnego uszkodzenia nerek i ich niewydolności, a w skrajnych przypadkach doprowadzają nawet do konieczności leczenia dializami.

Zaraz poznasz sekret!

Wyjawię Ci sekret pierwszej inteligentnej zmiany w podejściu do chorób nerek i dróg moczowych, który łącząc wiedzę z konwencjonalnej medycyny, fitoterapii, wiedzy starożytnej, medycyny indyjskiej i psychologii pozwala osiągnąć to, co dotąd było zarezerwowane tylko dla nielicznych.
Czy jesteś gotowy na poznanie sekretu?
Właściwie, dlaczego czytasz ten tekst? Co Cię obchodzi sekret produktu, którego zadowolonym użytkownikiem wkrótce się staniesz? Też chcesz wiedzieć, co to za siła skłoni Cię do zapłacenia za Cystone. Jesteś od krok od sekretu, który skłonił do nabycia naszego produktu tysiące obecnych i przyszłych klientów i w tym momencie skłania kolejnych.

Pokażę Ci jak inteligentnie zapanować nad kamicą nerkową, pozbyć się infekcji dróg moczowych i pęcherza moczowego, ciągłych problemów z układem moczowym...

... nawet o tym nie myśląc.
Czy Twoje obecne wysiłki by pozbyć się bólów nerek oraz pieczenia podczas oddawania moczu to syzyfowa praca? Wkładasz w nie coraz więcej pieniędzy a rezultaty zupełnie Cię nie zadowalają? Spójrzmy prawdzie w oczy. Czytasz dalej, więc potrzeba Ci rad, co zrobić, aby efektywnie pozbyć się kamicy nerkowej, nawracających infekcji dróg moczowych i pęcherza moczowego, czyli ciągłych problemów z układem moczowym.
 • Czy chcesz pozbyć się ataków kolki nerkowej (tak żeby czuć się świetnie)?
 • Jak często obecnie zdarza Ci się napad kolki?
 • Czy zdarzają Ci się zapalenia dróg moczowych i pęcherza moczowego?
 • Jak często mimowolnie oddajesz mocz?
 • Ile razy dziennie oddajesz mocz w dzień i w nocy?
 • A jak często masz obrzęki wokół oczu, obrzęki rąk, stóp i kostek?
 • Czy chcesz kontrolować oddawanie moczu i nie czuć przy tym bólów i opieczenia?
 • Jak często masz krwiomocz?
No właśnie. A to można poprawić. Tę różnicę można zlikwidować. Możesz pozbyć się napadów kolki nerkowej, ciągłych nawracających infekcji dróg moczowych i pęcherza moczowego. Możesz przestać mimowolnie oddawać mocz. Niejeden to zrobił i niejeden zrobi. To, czy do nich dołączysz zależy od tego, jak wykorzystasz wiedzę nabytą w kamica.pl.
Nie będę owijał w bawełnę. Życie bez kolek nerkowych jest proste. Rozpuszczenie kamieni w nerkach i przewodzie moczowym jest prostsze niż Ci się zdaje. Mało tego. Przy tej całej prostocie, pozbycie się uporczywych nawracających infekcji układu moczowego może być niemal w 100% automatyczne.
Czynności te są proste, GDY masz dostęp do super skutecznego preparatu Cystone.
Czy Ty też nie chcesz, aby bóle nerek, infekcje układu moczowego i problemy z oddawaniem moczu były kulą u Twojej nogi i dlatego interesujesz się Cystone i dlatego coraz bardziej przekonujesz się do pomysłu zastosowania tego super skutecznego preparatu roślinnego?

Uwaga na bakteriurię bezobjawową!

W przypadku bakteriurii bezobjawowej w układzie moczowym wykrywa się drobnoustroje w ilościach znamiennych. Natomiast brak jest innych objawów infekcji. Dlatego tez chory nie zgłasza żadnych dolegliwości, a wynik badania ogólnego moczu jest prawidłowy (w osadzie moczu nie stwierdza się zwiększonej liczby krwinek białych).
Zazwyczaj schorzenie to rozpoznaje się wśród osób wytypowanych do badań epidemiologicznych (np. kobiety zatrudnione w zakładach pracy, pensjonariusze domów opieki).
Bakteriuria bezobjawowa jest niezwykle istotnym zagrożeniem zdrowia i może się przyczynić do rozwoju ciężkich postaci zakażeń układu moczowego (np. ostrego odmiedniczkowego zapalenia nerek). Zdarza się tak w szczególności u małych dzieci oraz kobiet w ciąży.
Badania statystyczne wykazały, że aż u 30% tych kobiet dochodzi do ostrego odmiedniczkowego zapalenia nerek, które może być przyczyną przedwczesnego porodu lub nawet zagrozić życiu płodu. Istotne jest więc leczenie bakteriurii bezobjawowej. Dotyczy to również osób, u których współistnieją inne choroby układu moczowego upośledzające odpływ moczu, np. kamica nerkowa, zwężenie dróg moczowych, przerost gruczołu krokowego.
Dobrze wiemy, czemu nie stosujesz już tych wszystkich chemicznych preparatów.
Stosowanie ich jest drogie, trudne, pracochłonne i prawie nigdy nie przynosi trwałych efektów. Stosowanie ich przypomina szamotanie się ptaka w klatce. Zastosujesz jeden, nie masz pieczenia i bólów podczas oddawania moczu, drugi, na chwilę znikają kolki nerkowe. Stop... znów ból i pieczenie, znów nie możesz pokonać ataków, więc stosujesz kolejny.... i tak bez końca i bez trwałych rezultatów. I możesz tak się miotać do końca życia, jak większość....Nie myśl jednak, że gdybyś tylko trafił na odpowiednią metodę, tę jedyną, to nic nie robiąc zwalczyłbyś kamicę nerkową i infekcje układu moczowego. Warto zastosować kilka różnych metod, poeksperymentować z czystej ciekawości. Jednak, żeby mieć trwałe efekty musisz dokonać trwałych zmian. Trwałych i inteligentnych, czyli super skutecznych i łatwych do zastosowania przez długi okres czasu. Takich, które możesz zastosować prawie automatycznie:
 • takich jak zamykanie drzwi, gdy wychodzisz z domu (przypomnij sobie ile razy Ci się zdarzyło wrócić, żeby sprawdzić, czy zamknęłaś drzwi na klucz, a jednak drzwi były zamknięte, wszystko ok.)
 • takich jak zmiana biegów, gdy prowadzisz auto
 • takich jak chodzenie, bieganie, czy jazda na rowerze

Czy wiesz kto choruje na kamicę nerkową?

Uznaje się, że kamica nerkowa jest chorobą pospolitą, występuje, nie tylko u dorosłych, ale także u dzieci, a nawet u niemowląt.
Może wystąpić w każdym wieku, choć największa liczba zachorowań przypada na okres między 30 a 50 rokiem życia. Kamica układu moczowego występuje u około 5% całej populacji w tym dwukrotnie częściej u mężczyzn niż u kobiet.
Choroba występuje praktycznie na całym świecie, a zwłaszcza w strefie umiarkowanej oraz w klimacie gorącym i suchym. Kamica nerkowa występuje raczej u ludzi młodych, dwa razy częściej u mężczyzn niż u kobiet.
Rzadko spotyka się ją u wegetarian. Obserwuje się ją przede wszystkim w społeczeństwach, zjadających duże ilości mięsa, a do nich my właśnie należymy. Z badań wynika, że zachorowania na kamicę nerkową wykazują wyraźną skłonność rodzinną. Ma to głównie związek z dziedziczeniem cech dyskretnych zaburzeń czynności kanalików nerkowych oraz z obniżoną aktywnością inhibitorów krystalizacji w samym moczu.
Jednak pomimo intensywnie prowadzonych badań, prawdziwa przyczyna kamicy nerkowej nie została dotąd w pełni wyjaśniona. Nie do końca również jest zrozumiałe, dlaczego przebiega ona z okresami zaostrzeń i remisji o bardzo różnym nasileniu. Spotyka się chorych, u których kamienie krystalizują rzadko, ale są również tacy, którzy wytwarzają je bardzo często.
Wśród czynników ryzyka zagrożeniem rozwoju kamicy nerkowej, poza uwarunkowaniem genetycznym, zalicza się dietę obfitującą w białko zwierzęce oraz intensywne zagęszczanie moczu. Zagęszczenie moczu zdarza się nie tylko przy odwodnieniu, ale również przy nawykowym ograniczaniu ilości spożywanych płynów. Właśnie z tego powodu niedostateczne zaspokajanie pragnienia podczas letnich upałów może inicjować, bądź nasilać krystalizację kamieni w drogach moczowych. Spornymi czynnikami ryzyka są utrudnienia odpływu moczu (na przykład z powodu zwężeń moczowodów) a także obecność drobnoustrojów w moczu, czyli zakażenia dróg moczowych.
Wszystkie te czynności wykonujesz automatycznie, bez konieczności myślenia o nich i super skutecznie. Takie są też zmiany w diecie, które proponuję. Gdy tylko je zautomatyzujesz działają jak jazda na rowerze. Robisz swoje jak należy i Twój układ moczowy funkcjonuje jak należy, bez konieczności głowienia się, jaką następną metodę, czy jakie tabletki zastosujesz. Ciekawy jestem, jak będziesz zaskoczony skutecznością preparatu Cystone po tym, jak będziesz go używać.
Cystone jest nowym, rewolucyjnym produktem, całkowicie różniącym się od tych, które znasz. Jest on jednak tak pomyślany, by zachować w nim te wszystkie pozytywne cechy preparatów, które znasz, wysoko cenisz i uważasz za skuteczne.

Mechanizm powstawania kamieni w nerkach

Nie ma określonej przyczyny powstawania kamieni w nerkach. Istotną rolę odgrywa odżywianie. Sprzyja im również: podwyższony poziom wapnia we krwi, spożywanie bardzo dużych ilości mleka, a także bardzo rzadka choroba jaką jest nadczynność przytarczyc. Takie schorzenia jak dna czy dolegliwości jelitowe, prowadzą do tworzenia się kamieni moczanowych.
Mechanizm krystalizacji
Tworzenie się kamieni moczowych podlega powszechnie znanym zasadom fizyki i chemii. Najpierw powstaje jądro krystalizacji, wokół którego stopniowo nawarstwiają się kolejne osady. Proces ten zachodzi znacznie łatwiej, jeśli mocz zalega w drogach moczowych, czyli w warunkach zastoju moczu oraz wtedy, gdy ilość substratów krystalizacji jest duża, a odczyn moczu wykazuje niskie pH, sprzyjające ich wytrącaniu się.
W przypadku najczęściej występujących kamieni szczawianowo - wapniowych jądrem krystalizacji są najczęściej kryształy kwasu moczowego lub jego soli, które wytrącają się głównie w moczu o kwaśnym odczynie pH.
Jeżeli nasza codzienna dieta obfituje w białko zwierzęce, to w efekcie przemian metabolicznych tworzą się duże ilości kwasu moczowego i jego soli, a odczyn moczu staje się kwaśny. Podobne warunki zachodzą podczas ciężkich chorób gorączkowych i leczenia nowotworów. Wówczas z rozpadających się komórek uwalniają się duże ilości kwasu moczowego, który jest wydalany z moczem, a w wyniku zwyżki ciepłoty ciała i potów dochodzi do objawów odwodnienia i zakwaszenia moczu. Wszystko to sprzyja krystalizacji kwasu moczowego, który może spowodować nawet całkowite zatkanie dróg moczowych. W łagodniejszych postaciach zjawisko to powoduje ceglasty osad w moczu, nierzadko obserwowany na pieluszkach u niemowląt. Znacznie rzadziej jądro krystalizacji kamieni tworzą obumarłe kolonie bakterii w przypadkach przewlekłych zakażeń dróg moczowych.
Rodzaje kamieni nerkowych
 • fosforanowo-wapniowe
  • szczawianowo-wapniowe
  • z kwasu moczowego - tzw. kamienie bezcieniowe, gdyż nie powodują zacienienia w badaniu RTG
 • cystynowe
  • struwitowe - powstające w przebiegu przewlekłych zakażeń układu moczowego bakteriami wytwarzającymi ureazę (czyli rozkładającymi mocznik) takimi jak Proteus, Pseudomonas, Serratia
Najczęstszym rodzajem kamieni nerkowych jest kamica moczanowa (osady powstają z kwasu moczowego). Rzadziej są to kamienie szczawianowe lub fosforanowe. Osady moczanowe, szczawianowe lub fosforanowe mogą też tworzyć się razem z osadami soli wapnia dając w efekcie kamienie szczawianowo-wapniowe, fosforanowo-wapniowe i moczanowo-wapniowe lub też z innymi solami (np. kamienie struwitowe czyli fosforanowo-amonowo-magnezowe).

Wyobraź sobie... :

 • panujesz nad kamicą nerkową
 • wyleczyłeś przewlekłe nawracające infekcje układu moczowego
 • ból nerek i cewki moczowej odszedł w zapomnienie
 • nie boli Cię i nie piecze podczas oddawania moczu
 • wyleczyłeś krwiomocz
 • pozbyłeś się obrzęków wokół oczu, rąk, stóp i kostek
 • zapanowałeś nad wielomoczem, częstomoczem
 • nie oddajesz już tak często moczu w nocy
 • zapomniałeś co to mimowolne nietrzymanie moczu
Czy to możliwe? (wróć wyżej i przeczytaj akapit o czynnościach automatycznych) I to stosując 2 (słownie: dwa!) razy dziennie Cystone? Brzmi dobrze?
To nie wszystko, dodatkowo:
 • powraca do normy kwasowość moczu
 • następuje redukcja stresu oksydacyjnego, który jest zaangażowany w formowanie kamieni w drogach moczowych
Znowu dwie naturalne tabletki Cystone dziennie (pomyśl, czy to nie jest proste i automatyczne)? Tak, ale to ciągle nie wszystko.
Wyobraź sobie, że wnikasz w głąb swojego ciała i na własne oczy dokładnie widzisz, jak Cystone:
 • obniża stężenie we krwi substancji odpowiedzialnych za tworzenie kamieni oraz wydalanie ich z organizmu
 • rozbija kamienie poprzez działanie na mucynę - kleistą substancję, która wiąże ze sobą cząsteczki
Założę, się, że od dawna szukałaś takiego produktu, ale go po prostu nie było! Teraz możesz go mieć, stosować i pozbyć się napadów kolki nerkowej, bólów i pieczenia podczas oddawania moczu, wyleczyć parcie na mocz, uwolnić się od nietrzymania moczu, a także pozbyć się skąpomoczu, częstomoczu, wielomoczu i nykturii. Dodatkowo obniżysz stężenie we krwi substancji odpowiedzialnych za tworzenie kamieni oraz pobudzisz wydalanie ich z organizmu.
A teraz najlepsze... wszystkie te zmiany uzyskasz minimalnym wysiłkiem. Tak jak napisałem wcześniej, zmiany w diecie, które proponuję są inteligentne, tzn. wkładasz minimum wysiłku i masz maksymalne rezultaty. Jest to możliwe, gdyż preparaty, które proponuję działają wielowymiarowo i powodują efekty kaskadowe - jedna pozytywna zmiana pociąga za sobą lawinę kolejnych pozytywnych rezultatów. Np. usunięcie bólu powoduje, że więcej się poruszasz. Dzięki temu serce i płuca pracują intensywniej i poprawia się krążenie. Lepszy dopływ krwi powoduje lepsze zaopatrzenie organizmu w tlen i polepsza się ogólny stan zdrowia. Wyleczenie wyniszczających stanów zapalnych następuje nie tylko w układzie moczowym ale w całym ciele. Dodatkowo regularne stosowanie Cystone powodując lepszą pracę nerek stymuluje wydalanie toksyn z organizmu. Polepsza to stan zdrowia narządów wewnętrznych. Lepsza praca narządów wewnętrznych daje szybszy powrót do zdrowia itd.

Cystone - pogromca kamicy dróg moczowych

Cystone hamuje tworzenie się kamieni poprzez:
 • Obniżenie stężenia we krwi substancji odpowiedzialnych za tworzenie się kamieni oraz wydalanie ich z organizmu.
 • Rozbijanie kamieni poprzez działanie na mucynę - kleistą substancję, która wiąże ze sobą cząsteczki.
 • Normalizujący wpływ na kwasowość moczu. Redukcje stresu oksydacyjnego, który jest zaangażowany w formowanie kamieni w drogach moczowych.
 • Działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przywracające prawidłowe pH moczu zapobiega tworzeniu kamieni w drogach moczowych oraz uśmierza ból i pieczenie towarzyszące oddawaniu moczu, które są związane z kamieniami oraz infekcjami w układzie moczowym.
Prawie wszystko lub wszystko może się dokonywać automatycznie, jeśli w Twoim organizmie zostanie przywrócona homeostaza. To nie jest utopia. Moi klienci tak pozbywają się kamieni z nerek i przewodu moczowego, a także przewlekłych, nawracających infekcji układu moczowego. Moja rodzina w ten sposób poprawia swoje zdrowie. Setki klientów to robią i polecają kolejnych klientów, bo to działa ekstremalnie skutecznie.
Jak bardzo podnieca Cię myśl, że moment gdy zaczniesz stosować Cystone oznacza:
Cystone - super skuteczny preparat dla kobiet w ciąży
Jak wiadomo kobiety w ciąży bardzo często cierpią na zapalenia dróg moczowych. Pewne leki są przeciwwskazane w ciąży. W podobnych wypadkach zamiast dawać antybiotyki albo inne leki polecane jest wykorzystanie Cystone, ponieważ nie ma żadnych przeciwwskazań przy stosowania u kobiet w ciąży, a co najważniejsze nie działa on negatywnie na płód.
W badaniach klinicznych wykazano, że Cystone jest bezpieczny, nie miał działań toksycznych i byłdobrze tolerowany przez wszystkich pacjentów. Szczególnie pomocny okazał się w infekcjach układu moczowego.
Zastosowanie Cystone z Ampicyliną przyniosło bardzo dobre skutki. Doskonałe efekty przyniosło też zastosowanie Cystone z zasadową mieszanką i Tincture Hyoscyamus (na 30 aż 26 osób odniosło znaczącą opprawę). Poza tym wykazano, iż nie było żadnych anomalii u dzieci (płodów) matek.
 • Koniec z kamicą dróg moczowych. Cystone zapobiega przesyceniu substancji tworzących kamienie, kontroluje oksamid (związek, który odpowiada za odkładanie kamieni), wchłanianie z jelit oraz przywraca zaburzoną równowagę kryształ-koloid. Cystone hamuje proces tworzenia kamieni zmniejszając ilość substancji tworzących kamienie, takich jak: kwas szczawiowy, hydroksyprolinian wapnia, itd. oraz powoduje ich wydalanie poprzez rozbicie na drobinki. Cystone wywołuje rozpad kamieni nerkowych i kryształków działając na mucynę, która wiąże ze sobą cząsteczki.
 • Koniec z infekcjami układu moczowego. Dzięki właściwościom przeciwdrobnoustrojowym Cystone zapobiega infekcjom układu moczowego, związanym z kamicą i obecnością kryształów w moczu. Właściwości przeciwskurczowe i przeciwzapalne uśmierzają kolkę moczowodową i łagodzą ból i pieczenie podczas oddawania moczu.
 • Koniec z odmiedniczkowym zapaleniem nerek. Cystone chroni i wspomaga leczenie przewodu moczowego przed patogenami canadida albicans, Escherichia coli, Clepsiella i innymi, które wywołują odmiedniczkowe zapalenie nerek. Schorzeniem wywołanym przez bakterie jest ostre lub przewlekłe odmiedczniczkowe zapalenie nerek. Występuje często u dorosłych jak i u dzieci. Sprawcą tych dolegliwości jest najczęściej pałeczka okrężnicy Escherichia coli i odmieniec Proteusz.
 • I to wszystko stosując jeden w pełni naturalny produkt - abyś nie traciła swojego cennego czasu i zdrowia szukając kolejnych metod, czy stosując tabletki rozkurczające przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Cystone pogromca chorób nerek - wyniki badań

Badania przeprowadzono na pacjentach z wadami nerek. Przedstawiają się one następująco:
 1. Po terapii Cystone w ośmiu przypadkach wad nerek na 17 badanych oprócz konwencjonalnej terapii, zauważono zadowalający znamienny postęp w formie uczucia komfortu i podniesienia produkcji moczu.
 2. We wszystkich przypadkach U.T.I. (badania szeroko kliniczne), Cystone przyspieszyło biochemiczny powrót do zdrowia w formie zniknięcia w albuminurii i pyuria. Wcześnie nastąpił biochemiczny powrót do zdrowia w wadzie nerek.
 3. Po terapii Cystone poprawiła się kondycja pacjentów, zmniejszyły objawy bólowe.
 4. Zauważono działanie moczopędne preparatu- zmniejszyły się obrzęki zwłaszcza w chorobach serco-pochodnych.
 5. Cystone poprawia oddawania moczu.
 6. Cystone sprzyja obniżeniu ciśnienia krwi.
Badania przeprowadzono także na pacjentach z ostrym odmiedniczkowym zapaleniem nerek. Wyniki rysują się następująco:
 1. Badania przeprowadzono na 43 osobach z różnymi zaburzeniami pracy nerek. Na 14 przypadków wady nerek (8 popraw po Cystone, 6 w grupie kontrolnej), 10 przypadków ostrego zapalenia nerek (6 popraw po Cystone, 4 w grupie kontrolnej), 8 przypadków zespołu nerczycowego (4 poprawy po Cystone, 4 w grupie kontrolnej), 11 przypadków infekcji narządu moczowego (8 po zastosowaniu Cystone, 3 kontrola).
 2. Poza tym zauważono wzrost produkcji moczu w przypadkach ostrego zapalenia nerek, a zarazem spadek odczynu zapalnego, poprawę czynności biochemicznych i elektrolitowych nerek. Zaobserwowano szybszy powrót do zdrowia pacjenta i likwidacja odczynu zapalnego u chorego. Nie dostrzeżono dodatkowych działań ubocznych.
Pełna lista artykułów naukowych o tym preparacie zajęłaby więcej, niż objętość tego serwisu, dlatego gorąco polecam lekturę:

http://www.himalayahealthcare.com/researchpaper/cystone.htm

Co Cię obchodzi Cystone?

Wyjmij z portfela 100 złotych i je w tym momencie spal. Już? Nie? To spal 10 złotych. Już? Też nie? Pieniądze są dla Ciebie ważne (dla mnie też). Dlatego obchodzi Cię Cystone. Ile już 100-złotowych banknotów spaliłaś = wydałaś na przeróżne preparaty?
Chodzi mi o to, żebyś nie wyrzucała pieniędzy na kolejne metody i tabletki. Wszystko, co robię w kamica.pl i serwisach powiązanych ma jeden cel. Twoje zdrowie, samopoczucie, jakość Twojego snu ma ulec drastycznej poprawie, a potem każdego, kto jest ważny w twoim życiu (pomyśl, jak bardzo wzrośnie komfort życia Twoich bliskich, gdy skończą się Twoje problemy z układem moczowym. Jak bardzo ułatwi to im życie). Co więcej, wszystkie te zmiany mają się odbywać inteligentnie, czyli minimum wkładu - maksimum osiągnięć. Brzmi zachęcająco? To już wiesz, dlaczego chcesz dowiedzieć się więcej o Cystone.

Co tutaj powiesz?

„To miejsce zarezerwowaliśmy dla Ciebie. Tutaj umieścimy Twoją historię sukcesu, jaki osiągnąłeś dzięki zastosowaniu Cystone. Ile dni już nie masz napadów kolki nerkowej? Ile nocy przespałeś bez wstawania aby oddać mocz? Od jak dawna nie miałeś infekcji układu moczowego? Od kiedy zapomniałeś co to bóle i pieczenie podczas oddawania moczu i co to mimowolne oddawanie moczu? Jak bardzo cieszysz się, że nie masz kamieni w nerkach i przewodzie moczowym?
Nie uwierzysz, jak prosto i szybko zaproponowane przez nas inteligentne zmiany w diecie poprawią Twoje zdrowie i samopoczucie.”
Tutaj będzie Twoje Imię

„Czy będziesz następnym dowodem skuteczności Cystone?”

Tak, tak może się stać. Osobiście znam wiele osób, które zapomniały o napadach kolki nerkowej, o przeszywających bólach w okolicy lędźwiowej i w cewce moczowej, o nawracających infekcjach przewodu moczowego i pęcherza moczowego, o obrzękach wokół rąk, stóp oraz kostek. Dzięki stosowaniu Cystone nie mają zaburzeń w oddawaniu moczu, czyli bolesnego oddawania moczu kroplami lub słabym przerywanym strumieniem, nie odczuwają pełności w pęcherzu, palenia w cewce moczowej i ciągłego parcia na mocz. Znam też wiele osób, które wyleczyły krwiomocz. Znam też wiele takich, których problemy z nietrzymaniem moczu skończyły się wraz z wprowadzeniem do diety Cystone. Liczba zadowolonych klientów rośnie lawinowo. Liczba badań naukowych i klinicznych potwierdzających zbawienny wpływ Cystone również rośnie w astronomicznym tempie. Już wiadomo, że dzięki Cystone pozbędziesz się kamieni z nerek, przewodu moczowego i żółciowego i wszelkich dolegliwości ze strony układu moczowego.
Jednak tylko od Ciebie zależy, jak skorzystasz z tej wiedzy.

Cystone w walce z kamicą dróg moczowych - dziesiątki badań klinicznych

 1. Podczas stosowania Cystone zaobserwowano wzrost wydalania wapnia w dawkach od 400 mg do 500 miligramów na 100 g masy ciała.
 2. Cystone jest bardzo skuteczny w terapii wczesnego urolithiasis. Pomimo że etiologia tworzenia się kamienia moczowego jest wciąż nie do końca poznana, zaobserwowano, że we wczesnych przypadkach, terapia Cystone jest efektywniejsza niż ingerencja chirurgiczna . Ma mniej działań niepożądanych, jest skuteczna i pozwala uniknąć bardziej drastycznych interwencji. Efektywnemu działaniu przeciw kamicy sprzyja działanie moczopędne, które jednocześnie nie wywołuje zaburzeń elektrolitowych w organizmie.
 3. Inne badania wykazały ze Cystone stosowany wraz z innymi preparatami rozpuszcza kamienie nerkowe.
 4. Poprzez zwiększenie diurezy i zmniejszenie infekcji dróg moczowych sprzyja lepszemu odpływowi moczu, a wiec zmniejsza ryzyko powstawania kamieni nerkowych.
 5. Zmniejszając liczbę oraz zapobiegając powstawaniu kamieni nerkowych przyczynia się do zmniejszenia ryzyka powstawania powikłań takich jak: zapalenie dróg moczowych, czy odmiedniczkowe zapalenie nerek.
 6. W wyniku stosowania Cystone kamienie nerkowe o średnicy mniejszej niż 5 mm mogą zostać "urodzone", czyli wydalone z moczembez jakiejkolwiek interwencji medycznej , poza sporadycznymi środkami przeciwbólowymi i środkami przeciwskurczowymi, które umożliwiają pacjentowi przetrzymania wydarzenia, które może trwać przez kilka dni.
 7. W badaniu na grupie 87 pacjentów (69 mężczyzn i 18 kobiet) zaobserwowano znaczną poprawę u 60 z 87 pacjentów (70.6%) w grupie przyjmującej Cystone (w stosunku do kontroli), u 11 pacjentów kamienie zniknęły zupełnie.
 8. W badaniach nad 77 dziećmi stwierdzono statystycznie istotną różnicę między grupą przyjmującą Cystone a placebo, w 24-godzinnym wydalaniu fosforu z moczem. Cystone wypadło tu bardzo korzystnie. W czasie trwania badań nie zauważono żadnych nawrotów. Podczas okresu obserwacji nie poinformowano o żadnych niekorzystnych wydarzeniach. Wynika stąd, że w dziecięcym urolithiasis, Cystone wydaje się być skutecznym i bezpiecznym preparatem polecanym przy długotrwałym stosowaniu. Cystone hamuje tworzenie kamieni moczowych i chroni przed nawrotami kamicy moczowej.
Tylko wyobraź sobie... te wszystkie pozytywne zmiany opisane powyżej, to dla Ciebie codzienność, a więc...
89 PLN? Nie! Tylko 67 PLN za 1-miesięczną kurację!
Pierwotnie ustalona przez nas cena Cystone wynosiła 89 PLN.
Ostatecznie postanowiliśmy jednak, ustalić poziom ceny na podstawie specjalne stworzonej dla tego celu ankiety. Do jej wypełnienia zaprosiliśmy kilka tysięcy potencjalnych nabywców. I to właśnie Ci z nich, którzy wzięli udział w tej ankiecie, określili optymalny poziom inwestycji dla nabywcy na 65 - 74 PLN za kurację.

Cystone

Wskazania:
 • kamica dróg moczowych
 • infekcje dróg moczowych
 • zakażenie dróg moczowych w czasie ciąży
 • nieswoiste zapalenie cewki moczowej
 • zapalenie pęcherza moczowego
 • zapalenie miedniczek nerkowych
 • hiperurikemia
 • kamica ślinianek
 • nietrzymanie moczu u kobiet
 • wspomaga leczenie skazy moczanowej (DNA)
 • piekący ból podczas oddawania moczu
Skutki działania:
 • zapobiega tworzeniu się kamieni w drogach


  moczowych
 • redukuje ból i stan zapalny
 • działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie,


  przeciwbólowo
 • obniża stężenie we krwi substancji odpowiedzialnych za tworzenie kamieni oraz wydalanie ich z


  organizmu
 • rozbija kamienie poprzez działanie na mucynę - kleistą substancję, która wiąże ze sobą cząsteczki
 • normalizuje kwasowość moczu
 • redukcje stres oksydacyjny, który jest zaangażowany w formowanie kamieni w drogach moczowych.
 • przywracając prawidłowe pH moczu zapobiega tworzeniu kamieni w drogach moczowych
 • uśmierza ból i pieczenie towarzyszące oddawaniu moczu, które są związane z


  kamieniami oraz z infekcjami w układzie moczowym
Przeciwwskazania: Należy zachować ostrożność w przypadku znacznego osłabienia nerek wątroby i serca.

Skutki uboczne: Nie występują, jeśli Cystone jest przyjmowany w zalecanych dawkach.

Nam pozostało już tylko podjąć kosmetyczną decyzję i wyznaczyć cenę z tego właśnie przedziału. 67 PLN - to jest dokładnie tyle, ile musisz zainwestować, aby stać się posiadaczem nie tylko preparatu Cystone, ale także specjalnej niespodzianki.
Czy zastanawiałaś się już, jakie korzyści uzyskasz, stosując Cystone?
Które cechy Cystone są dla Ciebie najbardziej interesujące?

Cystone w walce z zapaleniem dróg moczowych i pęcherza moczowego - zadziwiające wyniki badań

Badaniom poddano chorych na infekcje układu moczowego. Na 15 pacjentów u 5 badanych Cystone zastosowano oprócz konwencjonalnej terapii i u 3 pacjentów, Cystone było jedynym podanym preparatem . Zaobserwowano znaczącą poprawę we wszystkich przypadkach stosowania Cystone jak i w grupie kontrolnej.
Zanotowano stopniowe obniżenie ilości ropy w moczu w grupie kontrolnej i terapii tylko preparatem Cystone, gdzie nie były podane żadne antybiotyki.
Nie został zaobserwowany żaden wzrost albuminurii w grupie leczonej Cystone ale został zauważony w jednym przypadku grupy kontrolnej. Wzrost poziomu mocznika we krwi został zaobserwowany na 25% przypadków grupy leczonej Cystone w porównaniu do 66% przypadków grupy kontrolnej.
Z badań wynika, że w walce z zapaleniami dróg moczowych i pęcherza moczowego Cystone daje bardzo korzystne rezultaty.

...Specjalny Bonus dla Ciebie
(dostępny tylko w przedsprzedaży do 28 marca 2011)

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie Cystone już teraz - otrzymasz od nas Bonus Specjalny tj. pełne wersje niezwykle wartościowych e-booków:
E-book (ang. electronic book) książka w formacie elektronicznym (zazwyczaj PDF) do czytania na komputerze lub do wydrukowania

Joanna Rokgruik - "Jak dbać o zdrowie wątroby i pęcherzyka żółciowego"
                           Tylko praktyczne wskazówki

Z tej wartościowej pozycji dowiesz się więcej niż czytając tomy książek medycznych.
I do tego, wszystko napisane bardzo przystępnym językiem zrozumiałym dla każdego.
Spójrz na spis treści i zastanów się jak bardzo ten ebook poprawi jakość Twojego życia:
1. WĄTROBA – NAJWAŻNIEJSZY ORGAN W CIELE CZŁOWIEKA
1.1. Choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego
1.2. Jak dbać o wątrobę i woreczek żółciowy?
1.3. Jak żyć i funkcjonować z chorobą wątroby?
1.4. Rola ziół i preparatów w leczeniu chorób wątroby

2. DLACZEGO WARTO DBAĆ O ZDROWIE SWOJEJ WĄTROBY?
2.1. Lokalizacja i budowa wątroby
2.2. Funkcje wątroby i pęcherzyka żółciowego

3. CZY WIESZ, ŻE

 
Barbara Gawryluk - "Szokujący raport o długowieczności Chińczyków"
                           Istnieje prowincja, gdzie śpiewanie "100 lat" jest zakazane

Dowiedz się co takiego robią Chińczycy, że z łatwością żyją ponad 100 lat.
Poznaj sprawdzone i skuteczne sekrety legendarnej długowieczności mieszkańców Chin.
Z tej unikalnej publikacji dowiesz się co jedzą, jak żyją, jakie zioła piją.
Zapoznaj się z wiedzą zarezerwowaną dotąd tylko dla nielicznych.
Jerzy Kostowski - "Kod raka"
                           Jak skutecznie zniszczyć podstępnego wroga, aby nie zostać jego śmiertelną ofiarą

Rak jelita grubego zabija w Polsce około 10.000 osób rocznie. Dzięki temu ebookowi dowiesz się w jaki sposób uniknąć
tej zagrażającej chorobie i cieszyć się doskonałym zdrowiem.
Barbara Gawryluk - "Odchudzanie fakty i mity"
Co naprawdę wiesz o odchudzaniu
Masz rzetelną wiedzę, czy tylko obiegowe opinie?
Pamiętaj, że "Ludowe mądrości mają w sobie wiele ludowości i mało mądrości" <- inaczej wszyscy byliby szczupli!
Przeczytaj tego ebooka i zobacz, jak rozpadają się w pył Twoje stare przekonania.
Przeczytaj tego ebooka i w końcu schudnij!
Ebook składa się z następujących rozdziałów:
1. czy musisz schudnąć?
2. taktyka w diecie
3. fakty o odchudzaniu
4. mity o odchudzaniu
5. fakt czy mit?
6. dlaczego diety są nieskuteczne
7. przegląd diet
Wartość tego bonusa przekracza 180 PLN!
Zamów Cystone teraz, a bonus otrzymasz natychmiast po opłaceniu zamówienia!
Aby to zrobić kliknij tutaj lub w link poniżej:
http://kamica.pl/zamow.php
mgr Andrzej Prokopiuk,
właściciel kamica.pl
P.S. Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli dokonasz zamówienia w przedsprzedaży i opłacisz je do 28 marca 2011 r. otrzymasz drugi bonus niespodziankę: łatwa w stosowaniu i ekstremalnie skuteczna wskazówka - jak stosować Cystone, aby jego działanie było jeszcze 3 razy bardziej skuteczne!
Wartość dla Ciebie: bezcenne.
Kliknij tutaj aby zamówić Cystone.

Dlaczego miałabyś zamówić Cystone?

Pamiętasz 100 złotych, które miałaś spalić? A gdybyś wiedziała, że znane i wiarygodne osoby stosują Cystone? Osoby, które ręczą swoim dobrym imieniem, podpisują się swoim nazwiskiem, dlatego, że same przetestowały Cystone i są nią zachwycone? A gdybyś wiedziała, że kulturyści i politycy stosują nasz produkt? Wiesz, jak trudno jest kulturyście, który ma problem z nerkami utrzymać kontrolę nad napadami kolki nerkowej? Czy wiesz, że każdy duży wysiłek fizyczny (a u niego występuje on co dzień) wywołuje ataki kolki nerkowej? Gwarantuję, że chętnie wydałby on 1000 i więcej złotych, aby zapanować nad kolką nerkową i tym strasznym bólem. Tak, politycy też stosują Cystone, by bez problemu uczestniczyć w długich konferencjach prasowych, aby nie musieć co chwila chodzić do toalety aby tam z bólem oddać mocz, by bez stresu utrzymać układ moczowy w jak najlepszej kondycji i czuć się przy tym znakomicie!
Czary? Nie. Wszystko o czym piszę z nie ukrywanym entuzjazmem ma pełne potwierdzenie naukowe i kliniczne. Podczas, gdy będziesz rozważać, jakie korzyści przyniesie Ci zastosowanie Cystone

Posłuchaj, co mówią inni

Adrianna Holubek 63 lata, sprzedawczyni
„Moim największym życiowym problemem były straszne ataki kolki nerkowej. Już w wieku 20 lat pojawiły się u mnie pierwsze ataki kamicy nerkowej. Te straszne rozrywające bóle, wizyty u lekarzy, którzy nie wiedzieli, jak mi pomóc i nie potrafili znaleźć przyczyny mojego stanu zdrowia. Kiedyś po jednym z takich ataków trafiłam do szpitala - stwierdzono wówczas kamicę nerkową. Ataki nasiliły się, gdy miałam 26 lat, a w wieku lat 30 trafiłam do szpitala na dłużej. Przeszłam tam zabieg laserowego rozbijania kamieni, ale niestety od tamtej pory ataki zaczęły powtarzać się regularnie raz w roku, a w ostatnich latach, co 2 - 3 miesiące. Nie wiedziałam co mam robić, nie mogłam już znosić tych wiecznych bólów, więc zaczęłam szukać jakiś metod ziołowych jeżeli zwyczajne leki nie skutkowały. Próbowałam różnych preparatów z różnymi rezultatami, w końcu trafiłam na Cystone. Byłam zdumiona pozytywnymi rezultatami. Odzyskałam spokój ducha. Zapomniałam, co to bóle nerek. I tak jest już nieprzerwanie od trzech lat. Cystone jest preparatem, który sprawdził się znakomicie. Polecam wszystkim potrzebującym.”
Monika Piątek 40 lat, księgowa, mama 12 letniej Weroniki
„Moja córeczka od 4 roku życia miała stwierdzoną kamicę nerkową (3 zwapnienia) do tego podwyższony poziom wapnia do kreatyniny. Gdy miała 5 lat to w badaniu Usg nie stwierdzono już zwapnień. Niestety ciągle miała stany zapalne dróg moczowych i poziom leukocytów był dość duży. Zakwaszałam jej mocz - żurawiną, witaminą, podawałam magnez, ale pH było 7lub 8. Miałam już dość pobierania moczu i wożenia do kliniki potem czekania na wyniki. A na domiar złego nasza nefrolog była bardzo powolna i kazała tylko kontrolować. Weronika do tego niewiele piła, musiałam ją zmuszać. Kilka miesięcy wiecznie brała Furaginę i znów kontrola moczu i znów podwyższone leukocyty i znów stan zapalny, pieczenie i ból podczas sikania. Jako matce jest mi bardzo trudno patrzeć na cierpienie dziecka mając świadomość że nie mogę nic zrobić by jej ulżyć. Czułam się bezużyteczna. Choroba trwała ponad siedem lat aż do kwietnia, kiedy to przyjaciółka Joanna pokazała mi Cystone i o dziwo można było go podawać dzieciom. Po sprawdzeniu tego produktu, podałam córce Cystone. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po dwóch tygodniach zauważyłam dużą poprawę. Córka nie płakała podczas oddawania moczu a wyniki badań potwierdziły zbawienne działanie Cystone. Nasza nefrolog powiedziała, że wszystko jest w najlepszym porządku. Teraz, po trzech miesiącach moja córka już nie potrzebuje już Furaginy ani wiecznego picia wody z żurawiną. Mam nadzieję że zapalenie dróg moczowych już nie będzie jej problemem.”
Damian Lachowski 35 lat, menedżer
„Dlaczego stosuję Cystone?

Cierpię na kamicę nerkowę, silne napadowe bóle, tzw. kolka nerkowa. Pojawiają się one u mnie nagle, w okresie pełnego zdrowia, zazwyczaj po wysiłku fizycznym, podróży samochodem oraz nadużyciu alkoholu. Są "nie do zniesienia", nawracające, umiejscowione w okolicy lędźwiowej. Miewam bolesne parcie na mocz, często oddaję mocz kroplami i odczuwam pieczenie w cewce. Wiem, że kamicę układu moczowego leczy się operacyjnie lub zachowawczo. U mnie leczenie farmakologiczne praktycznie nie dawało poprawy, a o operacji po prostu nie myślałem, gdyż strasznie się jej bałem.. Przetestowałem całą masę preparatów i nic to nie dało. Stosowałem też doraźnie tabletki przeciwbólowe, jak już nie mogłem wytrzymać z bólu. W internecie znalazłem Cystone. Po miesiącu regularnego stosowania pozbyłem się pierwszego kamienia, a dolegliwości związane z oddawaniem moczu po prostu zniknęły. Po 3 miesiącach pozbyłem się drugiego - ostatniego kamienia. Przy okazji obniżył się cholesterol. To taki miły skutek uboczny. Serdecznie pozdrawiam.”
Natalia Kurek 47 lat, fryzjerka
„Jak dziś pamiętam wiecznie miałam problemy z nerkami i drogami moczowymi. Co parę miesięcy zawsze musiałam powtarzać kurację Furaginem, bądź Uroseptem, a choć raz do roku brałam antybiotyki z powodu krwiomoczu...i zawsze ta sama diagnoza zapalenie układu moczowego...I tak było nieprzerwanie pięć lat. Cierpiałam z powodu częstomoczu, bólów i pieczenia przy oddawaniu moczu, a kilka razy nawet zdarzyło mi się, że oddałam mocz mimowolnie. Po której wizycie u nefrologa zdecydowano się zrobić mi Usg i wtedy załamałam się, wykryto 3 mm kamień w prawej nerce. Po badaniach moczu stwierdzono kamicę wapniową i leczenie dietą. Kazano ograniczyć pokarmy mleczne oraz sól i słodycze. A co najgorsze wypijanie 5 litrów płynów w ciągu doby, szczególnie wieczorem i w nocy, a więc wtedy, gdy mocz ulega największemu zagęszczeniu - co w moim przypadku było niewykonalne. Zaczęłam więc na własną rękę szukać innych metod pozbycia się kamienia z nerki. Znalazłam Cystone. Kupiłam 3-miesięczną kurację. Zdyscyplinowałam się i zaczęłam kurację. Nie było to uciążliwe. Musiałam tylko pamiętać o regularnym przyjmowaniu preparatu. Po miesiącu były rezultaty; nie miałam częstomoczu i bólów, pieczenia podczas oddawania moczu. Ani razu nie oddałam moczu mimowolnie a infekcje układu moczowego ustąpiły. Po pół roku stosowania Cystone poszłam do lekarza i badania wykazały brak kamienia w nerce. Lekarz był zdumiony, a ja szczęśliwa.”

Racjonalne argumenty, które przemawiają za tym, abyś zamówił Cystone

Gratuluję! Skoro sekcja ta zwróciła Twoją uwagę to należysz do 2% ludności tego cudownego świata, która kupuje racjonalnie. Sam nie należę do tej wyjątkowej, elitarnej grupy racjonalnych kupców. Zazdroszczę Ci, że decyzje o nabyciu Cystone podejmujesz racjonalnie.
Mógłbym podać bardzo wiele racjonalnych argumentów. Podam jednak tylko 2. Szkoda Twojego czasu na więcej. Od razu poznasz się na unikalności tej oferty.
 1. Najtańszy na rynku i zarazem najskuteczniejszy preparat naturalny działający wielowymiarowo i powodujący niezwykle korzystne dla zdrowia efekty kaskadowe. Cystone działa od rozpuszczania kamieni w nerkach i przewodzie moczowym poprzez zwalczanie nawracających infekcji dróg moczowych i pęcherza moczowego, po nietrzymanie moczu.
 2. Jedyny na rynku program dla osób, które chcą zastosować inteligentne zmiany w diecie. Program bazuje zarówno na osiągnięciach konwencjonalnej medycyny, fitoterapii, wiedzy starożytnej, medycyny indyjskiej i psychologii, co dzięki efektowi synergii zapewnia jego niezwykłą skuteczność, nieporównywalną z klasycznymi metodami i ziołami, które dotychczas stosowałaś.
Nie będę podawał reszty racjonalnych argumentów. Przed złożeniem zamówienia posłuchaj tej historii:
Mam znajomą, która jest postrachem handlowców i akwizytorów. Jest kuta na cztery nogi i nie da się nią manipulować. Sama mówi, że najbardziej na świecie nie lubi „podwyżek cen biletów lotniczych i lania wody”. Lepiej nie powiem, co robi widząc telezakupy.
Podałem jej te dwa argumenty... właściwie próbowałem je podać. Nie dała mi skończyć 2 argumentu. Wyciągnęła portfel i spytała: „Ile mam
zapłacić?”
.
Odpowiedziałem „Kliknij tutaj i złóż zamówienie”. Cystone możesz kupić telefonicznie , ale tylko zamawiając przez Internet otrzymasz bonusy.
To wszystko. Jeśli nie chcesz mieć dobrego zdrowia i samopoczucia, jeśli nie chcesz pozbyć się kamicy nerkowej, infekcji dróg moczowych i pęcherza moczowego a także chorób nerek i jeśli nie chcesz żyć bez kolki nerkowej, ciągłego parcia na mocz, pieczenia i bólów podczas oddawania moczu i cieszyć się wszystkimi zaletami jakie daje Cystone, jeśli chcesz do końca życia mieć ciągłe bóle nerek, bóle w okolicach lędźwiowej i cewce moczowej i liczyć bezsenne noce spowodowane częstym i niekontrolowanym oddawaniem moczu, a także stosować kolejne bezskuteczne metody, zapomnij o tej stronie. W innym wypadku złóż zamówienie.

Brak komentarzy: